G-ART1

Завтра, у неділю, 27 травня відбудеться масштабний концерт (триватиме з 13 до 21 години) на головній сцені столиці – Майдані Незалежності

Цьогоріч дата святкування Дня Києва збігається із фіналом Ліги Чемпіонів УЄФА, тому проведення концертної програми передбачається у рамках Фестивалю Ліги Чемпіонів.
У заході візьмуть участь найкращі та найвіртуозніші муніципальні, національні та незалежні мистецькі колективи столиці, серед яких три оркестри та два хори. Глядачам покажуть шоу маршових барабанів, шоу на цимбалах та яскраве vj-шоу. Також відбудуться два dj-сети.

На киян та гостей столиці чекатимуть виступи:

1. Муніципальної академічної чоловічої хорової капели імені Левка Ревуцького й Квартету «Impressio».

2. Академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина».

3. Національного ансамблю солістів «Київська камерата».

“Калина”

4. Композитора Олександра Саратського, солісток Лани Меркулової та Аніко Долідзе.

5. Колективу маршових барабанщиків «Drum Art».

6. Гурту «G-Art».

7. Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України (Kyiv Fantastic Orchestra).

8. Національного академічного оркестру народних інструментів України (НАОНІ).

Загалом у шоу візьмуть участь близько 400 виконавців!

НАОНІ

Кульмінацією святкового дійства стане масштабний флешмоб – виконання гімну Ліги Чемпіонів у супроводі НАОНІ та яскравого vj-show на великих екранах.

Організатором Великого концерту до Дня Києва є КП «Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності». Головний режисер концерту – Алла Демура.

Восьмигодинну концертну програму вестимуть професійна ведуча та співачка Ольга Бабич та учасник шоу «Голос країни», актор, співак і ведучий Валерій Величко. Агентство також планує залучити до святкового дійства волонтерів.

Алла Демура

Девіз свята «Я залучений! Я – частина цілого!» репрезентує основну ідею заходу – єднання, відчуття синергії та зв’язку з усім світом. Організатори пропонують усім охочим стати частиною національної та світової історії!

Реєстрація: 279-70-41, 35648183@ukr.net або https://goo.gl/forms/7nN52u3wFR1zF3MY2)

За матеріалами прес-релізу

На головному фото гурт «G-Art».