Гурт «Друга Ріка» оприлюднив новий кліп «Чи ти почув»

279

1 липня відбулася прем’єра нової пісні гурту «Друга Ріка» «Чи ти почув» і кліпу на неї

Уперше музиканти зіграли її на благодійному онлайн-концерті ще у квітні, присвятивши заручникам на заводі «Азовсталь» і всім постраждалим жителям Маріуполя, який став уособленням зруйнованих міст України й територій, що знаходяться під тимчасовою російською окупацією.

В часи, коли Україна втрачає найкращих синів і дочок, ми втомлюємося та інколи зневірюємося, а значить є шанс утратити жагу до життя. Саме на це розраховує ворог. Ця пісня про те, що важливо продовжувати боротися, хапатися за кожну мить, відчувати її, проживати серцем.

Кадри для відео взяті з короткометражного фільму «A lifetime older», знятого у 2019 році Гео Леросом. Сюжет стрічки базовано на реальних подіях. Емоції, котрі переживає головний герой, є маренням пораненого бійця. Він згадує найкращі події минулого, кохану жінку, улюблену роботу й з останніх сил бореться за життя.

«Ми бачили, чули, відчували, творили, жили… 24 лютого у нас все це відібрали. Ми зустрілися з новою ірраціональною реальністю, у якій руйнуються життя з особливим цинізмом. Росіяни несуть смерть і горе, але ми мусимо триматися, адже боремося заради світлого майбутнього. Їм не знищити нашу жагу до життя.

Наша пісня закликає бачити прекрасне у повсякденному, підказує, звідки брати натхнення та сили рухатись далі. Вона про те, на що чекають сотні полонених – як військових, так і цивільних, яких ми мусимо повернути, щоби вони знову могли бачити, чути, жити…», – зазначає фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

Автором слів і музики до пісні став Ростислав Домішевський, співзасновник проєкту «ЕХО», учасником якого також є клавішник гурту «Друга Ріка» Сергій Гера. Відеоряд до кліпу змонтував кліпмейкер Віктор Скуратовський.

Слухати «Чи ти почув» можна на музичних платформах: https://bit.ly/3I4HEbS

Нагадаємо, що від початку війни гурт займається волонтерством, даючи благодійні концерти та збираючи кошти на потреби ЗСУ.

За матеріалами пресрелізу