kaidash

11 вересня в Чернігівському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка показали музичну комедію «Кайдашева сім’я»

Це стало черговим кроком шевченківців щодо відродження повноцінної творчої діяльності в умовах воєнного стану. Ця вистава за твором українського класика Івана Нечуя-Левицького з музикою Олександра Білаша ось уже багато років не сходить з репертуару театру. Поставлена у 2009 році режисеркою, заслуженою діячкою мистецтв України Вірою Тимченко, вона полюбилася чернігівському глядачеві й продовжує збирати чисельну аудиторію.

У листопаді 2018-го на XIV Міжнародному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької у Ніжині за високу індивідуальну майстерність диплом у номінації «За кращу жіночу роль другого плану» отримала заслужена артистка України Любов Колесникова за виконання ролі Баби Палажки. А в грудні того ж року шевченківці всоте представили шанувальникам цей невмирущий шедевр вітчизняної драматургії.

Упродовж тривалого життя класичної вистави змінилося кілька поколінь акторів, задіяних у ній. Ось і тепер, аби поновити показ, необхідно було підібрати заміну артистам, які з різних причин вибули з трупи, ввести нових виконавців.

Але як же приємно було глядачам зустрітися недільного вечора з давно знайомими улюбленими акторами у ролі колоритних героїв, зокрема, заслуженими артистами України Антоніною Баглій, Любов’ю Колесниковою, Олександром Куковєровим, Наталією Максименко, артистами Світланою Бойко, Петром Великим, Наталією Гнатенко, Валентином Коренем, Миколою Лемешко, Ксенією Макієвською, Миколою Мироненком. Своєрідним дебютом став виступ молодих артистів Станіслава Аракільяна, Павла Дубового, Оксани Ленчевської, Олексія Трішкіна.

Після завершення спектаклю глядачі захоплено аплодували виконавцям, дякуючи за чудову гру і подарований гарний настрій.

Раїса МІНЕНКО

Фото: Ганна КОЛЕСНІКОВА, Ольга БАРАШКІНА