LAURA MARTI презентує перший сингл нового джазового альбому «Africa»

57

3 березня відбулася прем’єра синглу нового альбому LAURA MARTI – «Africa». Tribute to Lars Danielsson, випущеного на німецькому лейблі Neuklang

Сингл має аналогічну назву – «Africa». Це один із трьох промо-синглів, що вийдуть до публікації самого альбому, випуск якого заплановано на 26 травня 2023 року.

Сингл «Africa» доступний на всіх стрімінгових платформах за посиланням: https://save-it.cc/bauerstudios/africa-single

Альбом «Africa» Tribute to Lars Danielsson був записаний на німецькій студії Bauer Studios (www.bauerstudios.de) і запланований до виходу на лейблі Neuklang (www.bauerstudios.de/neuklang). Робота над альбомом відбувалася під час повномасштабної війни, яку росія розв’язала в Україні. У цей час дуже важливою є підтримка всіх європейських інституцій, котрі допомагають українській музиці знайти гідне місце в культурному житті Європи.

Проєкт передбачає 9 композицій. Вісім з них – добре відомі шанувальникам музики і належать зірці європейського джазу Ларсу Данієльссону (Lars Danielsson), а одна – пісня, спеціально написана Ларсом і названа «For Laura». Примітно, що в запису цього треку Lars Danielsson сам узяв участь.

До проекту «Africa» Tribute to Lars Danielsson Лаура Марті запросила відому українську джазову піаністку та композиторку Наталію Лебедєву для аранжування пісень Ларса. Долучилися також талановиті українські джазові музиканти Яків Цвєтінський (труба, флюгельгорн), Юрій Нацвлішвілі (контрабас), Діма Литвиненко (барабани).

«Я хотіла витягнути українських музикантів з вогню й зробити разом із ними те, що вони вміють найкраще – творяь музику. Таким чином надихнути хлопців між сиренами і тривогами. А також планувала красиво й голосно познайомити Європу з українськими джазовими зірками. І все вийшло!» –зазначила Лаура Марті.

Наступні промо-сингли альбому буде опубліковано: «Lviv» – 17 березня, «For Laura» – 24 квітня.

LAURA MARTI – українська джазова, етно- та поп-співачка й композиторка вірменського походження. В українському музичному світі її називають однією з найбільш універсальних вокалісток України з оксамитовим голосом. У 2017 році її визнали «Співачкою року» за версією «ELLE Style Awards». Окрім того, вона номінована на «Проєкт року 2018 – Україна». Брала участь у «Голосі країни-11». Наприкінці 2022 року Лаура Марті виграла польську премію Grand PRIX – Ladies Jazz.

Як джазова співачка вона працювала з багатьма відомими музикантами, такими як, Bobby McFerrin, Lars Danielsson, Magnus Öström, у тому числі під час міжнародних джазових фестивалів Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest), Jazz nad Odrą, Lotos Jazz Fest, Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz Bez, Bouquet Kyiv Stage.

За інформацією пресрелізу