#supportUkraine: у Берліні покажуть знамените балетне шоу

92

27 травня у рамках ініціативи #supportUkraine в берлінському Театрі на Потсдамській площі покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro.

Головна мета – підтримати Україну. Усі виручені від продажу квитків кошти підуть до благодійного фонду Tabletochki. Наразі він підтримує всіх, хто постраждав від війни в Україні. Зокрема, допомагає сім’ям в евакуації, медикам з оснащенням лікарень та орендою амбулаторних квартир, надає психологічну допомогу та багато іншого.
«Війна змінила наші плани, але не нашу головну мету – допомагати», – говорять у фонді.

Балет Radio & Juliet – це симбіоз мінімалістичної та іноді бравурної хореографії від Едварда Клюге й емоційної музики від Radiohead. Чуттєвий альбом O.K. Computer і незрівнянна пластика українських танцівників зі світовими іменами змушують глядача подивитися на шекспірівську історію про двох закоханих під іншим кутом зору. Не дивно, що ця, створена ще у 2005 році, постановка мала шалений успіх у Європі, США та Азії.

Балет Quatro – це незмінний хореограф Едвард Клюге і прониклива музика Мілко Лазара. Завдяки їхній синергії під час спектаклю утворюється творчий симбіоз – віолончель, фортепіано й танець. Нічого зайвого.

Нещодавно українські балетні танцівники з дітьми полишили домівки і все, що мало для них цінність. 20 травня вони танцюватимуть для того, щоби допомогти співвітчизникам, котрі опинилися в складному становищі через війну. Артисти з жахом розповідають, як їхні родичі та друзі з України ховаються від обстрілів у підвалах без світла, газу й води та евакуюються з немовлятами без речей першої необхідності.

Квитки на балетне шоу Radio&Juliet & Quatro можна придбати за посиланням.

За інформацією пресрелізу