Національна оперета запрошує на виставу «Амадеус»

284

9-10 грудня у Київському національному театрі оперети відбудеться прем’єра драматичної опери «Амадеус»

Музика – Вольфганга Амадея Моцарта. Лібрето – Пітера Шеффера та Гаррісона Біртвіста. Переклад з англійської – Олександра Степанова.

Життя митця можна зробити нестерпним, знищити його фізично, забути могилу, але він усе одно житиме у своїх творах!

Сюжет побудовано навколо Антоніо Сальєрі – віденського композитора, який на той час уже був відомим, успішним і щасливим. Але все змінилося, коли в місто переїхав молодий хуліган Вольфганг Амадей Моцарт. Сальєрі, який колись дав Богові обітницю, розуміє, що ніколи не зможе писати таку геніальну музику, яке б праведне життя не вів. І, попри особисте захоплення творіннями Моцарта, придворний композитор намагається усіма можливими способами принизити Амадея і знищити його. Утім, навіть хворий і покинутий усіма, Моцарт пише неперевершену музику, і Сальєрі розуміє, що програв. Лишається єдиний шанс на славу після смерті – змусити повірити всіх, що це він убив Моцарта.

Постановочна група: режисер – Максим Голенко, диригент – Сергій Голубничий, хормейстер – Максим Ковальчук, балетмейстер – Максим Булгаков, сценографія – Володимир Карашевський, художниця костюмів – Ольга Левченко.

Захід відбудеться з дотриманням усіх санітарно-епідемічних правил та нормативів, передбачених Урядом і рішеннями відповідних державних комісій.

За інформацією пресрелізу