baryshevsky

Незалежний лейбл Golka Records, видав реліз фортепіанних творів: Антоній Баришевський виконує твори Святослава Луньова та Олексія Ретинського.

Антоній Баришевський – один із небагатьох піаністів, хто постійно поповнює свій репертуар творами композиторів ХХ століття та сучасних авторів. Як відомо, у 2017 році музикант записав диск із повним корпусом сонат Галини Уствольської, а наступного 2018-го – твори Дмитра Шостаковича та Лілі Буланже.

Цього разу для запису було обрано етюди Святослава Луньова та фортепіанну сонату Олексія Ретинського. Творчість цих композиторів, як і виконавство Баришевського, безумовно, є візитівкою українського мистецтва у світі.

Олексій Ретинський (нар. 1986 р.) – народився у Криму, нині мешкає в Австрії. Він – постійний учасник міжнародних музичних фестивалів. У творчому доробку композитора – твори камерної, симфонічної, хорової, електроакустичної музики, а також музики для театру та кіно.

Святослав Луньов (нар. 1964 р.) – народився в Києві. Працює у жанрах симфонічної, камерної, хорової, фортепіанної, електроакустичної музики, опери. Твори Луньова постійно виконують на міжнародних фестивалях.

Golka Records – незалежний музичний лейбл, який співпрацює з сучасними композиторами та виконавцями в жанрі класичної музики, джазу, електроніки та етно. Базується у Львові.

Партнер запису – Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика. Звукорежисер – Дмитро Мучичка, кураторка проєкту – Оля Лозинська.

Від початку вересня альбом «Баришевський: Луньов/Ретинський» є у вільному доступі на найбільших стрімінгових платформах: AppleMusic, Spotify, YouTube Music, Play Market.

За інформацією прес-релізу