afisha

26 серпня Академічний театр «Київ Модерн-балет» відкриває новий театральний сезон і вперше виступить на майданчику Київський культурний кластер «Краків» (Русанівська набережна, 12)

То буде вечір сучасної хореографії на два відділення. Перше: балет на одну дію за мотивами однойменної п’єси Вільяма Гібсона «Двоє на гойдалці» на музику Йоганна Себастьяна Баха й Чавели Варгас. Постановка Раду Поклітару. Це історія кохання і розставання, яка зачаровує глибиною та емоційністю. Історія про дві самотності, дві кімнати, два телефони та одне бажання – бути разом.

Друге відділення: дивертисмент сучасної хореографії «А сонце сходить щодня!» Постановка Раду Поклітару та артистів театру Анатолія Водзянського, Сергія Кона, Катерини Курман – справжній хореографічний експеримент, який подарує шанс насолодитися мистецтвом сучасної хореографії у всій красі.

Упродовж осені глядачі матимуть можливість переглянути кращі балети з репертуару театру. Зокрема: балет на 2 дії «Маленький принц» на музику Вольфганга Амадея Моцарта й українських колискових (16 вересня, 19 листопада, МЦКМ Жовтневий палац); вечір одноактних балетів «Вгору по річці» на музику Олександра Родіна та балет «Завтра» на музику Фридерика Шопена (26 вересня, 25 жовтня, Київська опера на Подолі); балет на 2 серії «Кармен.TV» на музику Жоржа Бізе (28 вересня, Київська опера на Подолі); вечір одноактних балетів Моріса Равеля «Болеро» та «Дощ» на музику Йоганна Себастьяна Баха й народів світу (8 жовтня, Київська опера на Подолі) тощо.

Восени театр готує прем’єру балету «ДискриміНАЦІЯ» на музику Георга Фрідріха Генделя та Валентина Сильвестрова. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду. Подію заплановано на 21 жовтня, 18:00 на сцені МЦКМ Жовтневий палац. Постановка Раду Поклітару.

«ДискриміНАЦІЯ» – хореографічна фантазія, до складу якої увійде кілька не пов’язаних між собою видовищних новел-притч. Це історії про різні форми дискримінації, об’єднані ідеями, спрямованими на пропаганду цінностей демократичного цивілізованого світу. Постановка змусить кожного задуматися над проблемами сучасності й наголосить на важливості толерантності, зосередить увагу на проблематиці дискримінації і підтримки взаєморозуміння. Авторська хореографія Раду Поклітару та майстерність артистів театру перетворять емоції і розбіжності сучасного світу на справжню феєрію танцю, створюючи унікальну картину неперервних рухів хореографії та внутрішнього життя суспільства.

Не пропустіть унікальну можливість відчути магію танцю та емоцій разом із талантами Академічного театру «Київ Модерн-балет».

У цьому сезоні заплановано ще дві прем’єри – одну до новорічних свят, а іншу – на закриття сезону в червні.

За матеріалами пресрелізу