buket-zastavka

5 серпня відбудеться презентація Bouquet Kyiv Stage-2020, на якій організатори і куратори фестивалю представлять його детальну програму та учасників

Традиційно форум, який проходитиме 20–25 серпня, збере шанувальників музики, літератури, візуального мистецтва і театру в саду «Софії Київської». Це вже третій фестиваль, який щоліта організовує культурний центр Дім «Майстер Клас». «Життя триває!» – це слоган Bouquet Kyiv Stage-2020.

«Сьогодні “Букет” – міський фестиваль. А місто – то не лише архітектурний ландшафт, а передусім люди. Саме люди роблять місце таким, яким воно є. Саме люди наповнюють його. Тому надзвичайно важливо говорити про людей, які впливають на простір, змінюють простір і нас у ньому. Взаємозв’язок міста і людей – про це ми хочемо говорити цього року. Саме тому обрали фокус-темою цьогорічного фестивалю “Місто майстрів”», – пояснює Ірина Буданська.

Названа тема, розповідають організатори, спонукає до знайомства з талановитими людьми, – тими, кого ми вже знаємо, і тими, кого можливо для себе відкриємо.
Мовою музики – класичної, сучасної академічної, джазової та експериментальної – буде розкрито імена видатних майстрів: композиторів, педагогів, диригентів, виконавців.

Третій Bouquet обіцяє стати фестивалем прем’єр. Театральний напрям представить театрально-музична вистава «Бабин Яр». Візуальну програму презентують художні виставки з фокусом на період шістдесятників, а також проєкти, що поєднують візуальне мистецтво з новітніми технологіями.

«Життя триває!» – тема традиційних бесід під ясенем, на які запрошує засновник Bouquet Kyiv Stage Євгеній Уткін. Непересічні спікери та всі, хто любить глибокі розмови й цікаві дискусії, зустрінуться у тіні сторічного ясеня, що росте у саду «Софії Київської». То буде територія творення нових сенсів і обміну думками, місцем, де народжуються ідеї і натхнення.

Література – новий вектор фестивалю постане у діалогах із письменниками й інтелектуалами, видавцями і перекладачами про взаємодію людини й міста. Ключовою подією буде поетичний марафон.

Цьогоріч традиційна програма для дітей складатиметься із театралізованих постановок, майстер-класів та освітніх інтерактивів. Вона охопить інтереси публіки різних вікових категорій – від немовлят до підлітків.

Загалом заплановано близько 40 подій, частина з яких транслюватиметься онлайн. Тож долучитися до дивовижного простору, наповненого мистецтвом і натхненням, зможе будь-хто у будь-якому куточку світу.

Із метою запобігання поширення COVID-19, під час фестивалю організатори дотримуватимуться усіх рекомендацій МОЗ і правил, запроваджених Кабміном України та КМДА щодо проведення культурно-масових заходів під час карантину.

Офіційний сайт фестивалю: bouquetstage.com

ФБ-сторінка:https://www.facebook.com/bouquetstage/

За матеріалами пресреліізу