Український джазмен зіграє у новому «Вечірньому шоу з Юрієм Марченком»

319

У суботу, 23 червня, о 21:25 телеканал UA: ПЕРШИЙ запускає в ефір українську версію популярного світового Late Night Show під назвою «Вечірнє шоу з Юрієм Марченком»

Його вестиме головний редактор незалежного інтернет-журналу Platfor.ma, член наглядової ради журналістської премії «Presszvanie», автор кількох шоу та ведучий на «Радіо Аристократи» Юрій Марченко, а у ролі співведучого виступить канадський актор, продюсер і режисер кліпів для Селін Діон (Céline Dion) і Гару (Garou) Істан Розумний.

Програму розроблено у форматі іронічних діалогів між ведучими шоу та інтерв’ю з гостями, що приходять до студії. Окрім того, у кожному випуску показуватимуться комедійні скетчі про життя України, а наприкінці програми виступатимуть популярні музичні колективи. Гордістю «Вечірнього шоу з Юрієм Марченком» є музичний супровід джаз-бенду за участі відомого українського джазмена та композитора Андрія Арнаутова, що грав на одній сцені з такими легендами джазу, як Пет Метіні та Діззі Гіллеспі.

«Джаз-бенд був зібраний спеціально під цей проект. Із деякими музикантами знаємося уже давно, з іншими – нещодавно, але усіх нас об’єднує бажання грати якісну та круту музику. Для мене особисто – це новий досвід працювати у подібній програмі, тому я передивлявся закордонні ток-шоу, щоб зрозуміти який формат потрібен і надихнутися на створення власної музики», – коментує Андрій Арнаутов.

Як зазначають творці шоу, у новому проекті вони хочуть змінити звичний для українців образ жорстокого висміювання власної держави і перетворити його на легкий, якісний гумор, із метою популяризації іронічного погляду телеглядачів на самих себе.

За матеріалами прес-релізу