shynel-audio

Арт-проєкт «Театр 360 градусів» презентував музичну добірку «Шинель OST» на цифрових сервісах Apple Music та Spotify

Це унікальний плейлист саундтреків до однойменної відеовистави за Миколою Гоголем «Шинель», онлайн-прем’єра якої відбулася цієї весни. До релізу увійшло шість авторських композицій, які створили сучасні українські саундпродюсери Олександр Філоненко (Monoconda) та Дмитро Авксентьєв (Koloah). Записали їх уперше в Україні не у студії звукозапису, а безпосередньо в стінах театру, аби зберегти акустику театральної зали.

Олександр Філоненко

Композитори проєкту за 3 тижні написали 12 оригінальних музичних творів. Для запису саундів до Театру на Подолі запросили 22 музикантів симфонічного оркестру «Віртуози Києва», які наживо виконували опуси протягом 4-х годин. Це стало можливим завдяки інноваційності театру: наявності високоякісної системи звукозапису та багатоканального пульта. Шість композицій увійшли до релізу «Шинель OST» на музичних платформах.

Творці проєкту завжди намагаються знайти шлях до серця глядачів і за допомогою різних способів закохати їх у театр. Тому вірять, що випуск саундтреків до театральних вистав на глобальних онлайн-майданчиках сприяє розширенню рамок театральної культури в Україні. Аудиторія, яка послухає плейлист «Шинель OST», може зацікавитися походженням треків і в перспективі піти до театру, аби почути їх у синергії з візуальним рядом.

Дмитро Авксентьєв

Нагадаємо, український проєкт «Театр 360 градусів» – це інноваційний діджитал-проєкт продюсерів Даші Малахової і Наталії Чижової, який уперше в Україні знімає і показує широкій аудиторії відеоверсії театральних постановок із використанням різних технологій і спецефектів, що доповнюють сюжет вистави.

За новинами проєкту стежте на офіційній Facebook-сторінці Театру 360 градусів.

За інформацією пресрелізу