Вистава «Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім» відбудеться!

71

Група постановників запрошує відвідати виставу «Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім» за японською п’єсою Хісасі Іноуе «Життя з батьком» 16 лютого о 18.00 та 18 березня о 17.00 в Центрі Леся Курбаса (вул. Володимирська, 23В)

Наша вистава – це світла, хоч і наповнена смутком, історія дівчини Міцуе, яка дивом вижила після бомбардування Хіросіми. Ви дізнаєтесь про те, як кохання може врятувати людину з найглибшої безодні й найтемнішого мороку. Якщо ваше серце палає від втрати, болю або неспокою, «Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім» подарує вам промінчик тепла в цей тяжкий час.

Виставу створено на основі п’єси знакового японського драматурга Хісасі Іноуе «Життя з батьком». Рідкісна для української сцени японська драматургія у поєднанні із візуальним «театром художника» – напрям, у якому працює режисер і сценограф Богдан Поліщук, занурить вас у світ витонченої простоти. Драматична дія без крику, з увагою до найменшого руху акторів, у камерному просторі – це той театр, який зробить ваш вечір особливим.

Окремо варто зазначити, музика під час показу виконується наживо, створена спеціально для проєкту однією з найцікавіших sound-дизайнерок України Яною Шлябанською.

Організатори – НЦТМ імені Леся Курбаса (Київ) та ГО «Галерея сценографії» (Львів).
Творча команда: переклад п’єси з японської – Юлія Кузьменко; режисер і сценограф – Богдан Поліщук; sound-дизайнерка – Яна Шлябанська; дизайнер світла – Дмитро Левенко; дизайнерка відеопроєкцій – Олена Поліщук.

Перформери: Міцуе – Світлана Олексюк; Такедзо – Максим Кущов; Душа Хіросіми (флейта) – Анна Серьогіна.

Адміністративна команда: менеджерка проєкту – Марина Бойчук; PR-менеджерка проєкту – Лілія Волошина.

За інформацією пресрелізу

Зацікавленим, гадаємо, стане в нагоді пресанонс «Готується вистава “Дівчина з Хіросіми, яку лякає грім”», розміщений в Українському інтернет-журналі «Музика» 20 серпня 2022 року.