70494991_429224594364036_1047578373586419712_n

Проект реалізується у рамках програми «Малі міста – великі враження» Міністерства культури України й проходитиме 4–5 жовтня у місті Бучі (Центральний міський парк)

Організатори фестивалю: Національна спілка театральних діячів України, Бучанськаміська рада та відділ культури національностей і елігії за підтримки Уряду країни та Міністерства культури України.

Цьогоріч тематичним напрямком фестивалю є мистецтво джазу – музики свободи, майстерності діалогу й імпровізації. Уперше в Україні виступить кращий джазовий співак Великої Британії вокаліст-віртуоз Клівленд Воткіс, вибрані поезії під драматичні та ліричні імпровізації джазового піаніста Олексія Боголюбова читатиме один із найвідоміших українських письменників Сергій Жадан.

На п’яти майданчиках діятимуть цікаві розважальні, мистецькі, освітні програми, які задовільнять смаки найвибагливіших поціновувачів і гурманів. Поки батьки дегустуватимуть вишукані сири й вино під шепіт осіннього листя, ваші діти зможуть навчитися грі на всіх видах африканських барабанів та освоїти ази імпровізації, а друзі послухати музику від кращих джазових колективів України та заглянути в обличчя джазових легенд і їх буремних історій, оглянувши фотовиставку. Вечорами ж на всіх чекає справжнє свято музики й поезії, та особливе відчуття затишку й свободи, яке може подарувати лише джаз у вечірньому осінньому парку.

Концерти хедлайнерів пройдуть у Літньому театрі, який захистить нас на випадок дощу чи прохолодної погоди.

Програма події включає низку мистецьких, культурних та соціальних заходів, а саме: Гала-концерт артистів Київського національного академічного театру оперети; виступи джазових колективів і виконавців; джазові майстер-класи для учнів музичних шкіл; насичену програму для дітей; інклюзивну зону для дітей; фотовиставку; відкриття скульптурної композиції, створеної до фестивалю та багато іншого.

Запрошуємо вас насолодитися неповторним звучанням джазу на фестивалі «Парк мистецтв» у Бучанському міському парку! Створюємо креативні простори маленьких міст разом!

За інформацією прес-релізу