54 minutes to Christmas

24 грудня відбувся реліз нового цифрового аудіоальбому «54 хвилини до Різдва» українсько-швейцарської композиторки, піаністки та органістки Анастасії Лозової. Його запис був здійснений влітку у Львівській філармонії

Диск присвячено першому року святкування Різдва в Україні спільно з усім християнським світом, а саме 24 грудня. Усі десять композицій альбому є авторським творчим переосмисленням музичних тем українських різдвяних колядок та щедрівок. В альбомі також використовуються декілька європейських різдвяних мелодій.
В кожному треку можна почути цілу низку мелодій, які вплітаються в єдину музичну канву і органічно переходять одна в одну, створюючи відчуття окремого мікросвіту з невичерпним емоційним і духовним наповненням. Саме тому авторка вирішила не називати кожен трек власною назвою, означивши їх як «Композиції» з послідовною нумерацією.
Анастасія Лозова так коментує цей свій новий альбом: «“54 хвилини до Різдва” – це особистісний простір для кожного з нас, де ми можемо відчути містерію зародження нового світла надії у серцях. Це час, коли душа вловлює невидимі дотики Дива і наповнюється Співчуттям та Любов’ю… Це ніч таємничого зцілення – коли раптово можна усвідомити, що кожна мить неповторна, що ми всі пілігрими, які прямують на світло Зірки, спільно розділяючи різноманітні барви емоцій наших життєвих шляхів».
Анастасія Лозова народилася у Львові. Початкову музичну освіту отримала у Львівській спеціалізованій музичній школі ім.  С. Крушельницької (сьогодні – Львівський державний музичний ліцей ім. С. Крушельницької), де також займалася композицією у Володимира Волинського. З 2000-го року Анастасія переїжджає на навчання до Швейцарії. З вересня 2000 до липня 2002 року вивчала фортепіано (Рада Петкова/Rada Petkova) і композицію (Альфред Швейцер/Alfred Schweizer) в Університеті музики і театру в Біль-Берні /(Hochschule für Musik und Theater in Biel-Bern). Восени 2002 року мисткиня отримала стипендію фонду «Helvetia Patria» з метою подальшого вдосконалення свого композиторського таланту. У лютому 2003 року Анастасія Лозова для продовження свого навчання перевелася в консерваторію Делемон (Konservatorium in Delémont). У березні 2007 року отримала диплом «Diplome de capacité professional de piano». Також продовжила освіту як органістка. 9 червня 2012 року завершила навчання з дипломом концерту «Virtuosité – diplome section professional». Сьогодні Анастасія Лозова є дуже затребуваною артисткою, дає численні концерти у Швейцарії та за кордоном.

За матеріалами прес-релізу.
Повний альбом можна прослухати за посиланням

https://anastasiyalozova.bandcamp.com/album/54-minutes-to-christmas