kalush

У новому треку «До берега йду» гурт KALUSH закликає бути вірним собі та не здаватися на шляху до мети

KALUSH порадував шанувальників свіжою роботою. Гурт представив трек «До берега йду». Як і останній реліз KALUSH «Хмари», який був створений у тандемі з Leo Mantis, пісня «До берега йду» доносить до слухача ідею залишатися вірним собі й протистояти перепонам, які трапляються в житті. KALUSH використовує метафори човна та берега, що символізують життєвий шлях і мету, яку ти маєш у житті.

«Наша нова пісня – про подолання труднощів, внутрішній дух. Ми закликаємо бути вірним собі, не піддаватися впливу, впевнено йдучи власною дорогою та знаходячи внутрішні сили й мотивацію. Тож вірте в себе і в те, що ви робите, попри все», – коментує новий твір фронтмен гурту KALUSH Олег Псюк.

Саундпродюсер Станіслав Чорний каже, що трек «До берега йду» символізує життєвий вектор: «Майже в кожного з нас є сенс життя або мета, і ми щодня працюємо над собою та вдосконалюємося, аби її досягти».

Пісня «До берега йду» втілює рішучість, оптимізм і віру в себе. Це мотиваційний трек, який може надихнути слухачів рухатися вперед, наперекір перешкодам на їхньому шляху.

Зустрічайте новий трек KALUSH і стежте за новинами гурту у соціальних мережах.

ДОВІДКА:

Гурт KALUSH було засновано 2019 року, коли ще майбутній соліст Олег Псюк «кинув клич» у соцмережах, написавши, що хоче створити реп-гурт. Постійно діючий склад KALUSH наразі – це сам засновник і лідер гурту KALUSH Олег Псюк і МС КИЛИММЕН.
KALUSH відзначився співпрацею з такими артистами, як alyona alyona, YARMAK, Христина Соловій, Skofka, Jerry Heil, Океан Ельзи, Leo Mantis, Станіславська, Діма Варварук, vlada, PANINI, Gedz, Skip, Tember Blanche.

За інформацією пресрелізу

Фото надані Ельмірою ДЖАНГІРОВОЮ