Класика Незалежності: музичний діалог

23

«Класика Незалежності: музичний діалог» – мистецький проєкт буде реалізовано у Львові 15 жовтня о 19 годині у Lem Station (Трамвайному депо)

На концерті звучатиме музика сучасних українських композиторів у поєднанні з перформансом «Colloquim», що містить елементи художньої пластики та світла. До програми увійдуть твори, написані після 1991 року сучасними українськими композиторами: Валентином Сильвестровим, Святославом Луньовим, Михайлом Шведом, Олексієм Ретинським, Золтаном Алмаші, Марією Шишак та Анною Аркушиною.

Формат «діалогу», як лейтмотив проєкту, спрямований не лише у простір між музикою та слухачами, композиторами та виконавцями, а й також між поколіннями музикантів. Це – спосіб взаємодії митців один з одним, необхідний для обміну й творення нового.

У перформансі Сергія Горобця, як у ще одному елементі «діалогу», будуть використані аудіофонограми, відеоінсталяції, художня пластика і танець.

Виконавці – відомі українські музиканти: Антоній Баришевський (фортепіано), Золтан Алмаші (віолончель), Vivere string quartet, Квітослава Созанська (голос), Юрій Данилов (фортепіано). Також у концерті візьмуть участь музиканти Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU.

Авторка проєкту – музикознавиця та культурна менеджерка Ольга Лозинська. Художник і режисер – Сергій Горобець.

Мета проєкту – сформувати творчу лабораторію для митців, що заохочуватиме до творення нових форматів звучання класичної музики та синергії у мистецькому просторі міста.

Захід відбудеться у співпраці з Львівською міською радою та в рамках конкурсу «Зробимо Львів кращим-2021».

Лінк на подію: https://cutt.ly/AEJHYAQ

Вхід вільний за умовами реєстрації.

За інформацією пресрелізу