Концерт Дайшина Кашімото і New Era Orchestra в Києві

101

20 жовтня у Національній філармонії України відбудеться концерт New Era Orchestra (Україна, арт-директор і диригент – Тетяна Калініченко) та соліста й першого концертмейстера Berliner Philarmoniker Дайшина Кашімото (скрипка, Японія – Німеччина)

У програмі – Восьма симфонія та Концерт для скрипки з оркестром Людвіга ван Бетховена.

Німецький геній Людвіг ван Бетховен і в наш час, на початку ХХІ століття, залишається найпопулярнішим серед найвидатніших композиторів світу.

Один із провідних скрипалів світової класичної сцени Дайшин Кашімото почав опановувати інструмент у три роки. Мавши неповних сім літ, він став одним із наймолодших учнів в історії Джульярдської школи в Нью-Йорку. З 1990-го навчався у Німеччині в легендарного Захара Брона й закінчив фрайбурзьку Вищу школу музики під проводом Райнера Куссмауля. З 2009 року є першим концертмейстером і солістом Берлінської філармонії. Музикант співпрацює з найвідомішими диригентами сучасності, зокрема як соліст виступав під орудою Саймона Реттла та Андріса Нельсонса. Грає на скрипці Гварнері 1674 року.

Візит зіркового скрипаля в Україну є ініціативою арт-директора й диригента New Era Orchestra Тетяни Калініченко, яка з моменту заснування колективу (2007) докладає чималих зусиль до розвитку його міжнародної стратегії, створюючи в Україні сучасний міжнародний майданчик академічної музики, покликаний стати однією з відправних точок для конструктивного культурного діалогу нашої країни зі світом глобальної музичної індустрії.

Концерт із Кашімото було анонсовано на грудень 2020 року в рамках світового святкування великого бетховенського ювілею. Однак через спалах пандемії, карантинні обмеження й закриття кордонів концерт перенесено на 2021 рік.

Захід відбудеться за підтримки Art Mentor Foundation Lucerne. Організаційний партнер – культурний центр «Дім “Майстер Клас”».

За інформацією пресрелізу