anons

Травень у Львівському органному залі багатий на різноманітні події: унікальні концерти з архівною музикою, виcтупи іноземних гостей зі Швеції та Польщі, події для дітей і понад 20 органних імпрез

Добірка симфонічної музики

13 травня Органний зал запрошує заново відкрити для себе «Українську симфонічну музику 1950-х». Симфонія № 4 композитора Романа Сімовича, названа автором «Героїчною», була написана в 1954 році та з того часу не виконувалась. У цей вечір вона знову прозвучить у Львівському органному залі у виконанні симфонічного оркестру.

Концерт 6 травня «Франк і Гершвін» – це феєрія звука у Львівському органному залі. Романтика і джаз – Луганський симфонічний оркестр під керівництвом дириґента Олега Чаплинського виконає віртуозну програму з творів Сезара Франка й Джорджа Гершвіна.

Сімейні концерти в Органному

Львівський органний зал презентує нову інтерактивну програму для дітей «Граємо з Моцартом». Це особливий концерт, де діти стануть не лише слухачами, а й активними учасниками дійства. Програму побудовано так, що кожен маленький відвідувач зможе пограти на музичному інструменті, станцювати вальс і навіть подириґувати мініоркестром. 13 та 20 травня Органний зал радо запрошує батьків і малечу на інтерактивний концерт зі солістками Світланою Позднишевою, Ольгою Стрілецькою і ведучим Ігорем Ничипоренком.

«Карнавал тварин» 25 травня – це концерт для всієї родини та найкращий спосіб познайомити дітлахів із класикою. А ще – унікальна можливість побачити, як грають на органі в чотири руки й ноги!

#StandWithUkraine

Музиканти з-за кордону підтримують українців упродовж усього часу повномасштабного вторгнення росії в Україну. Іноземні гості виступлять в Органному залі вже не вперше.

У травні планується концерт блискучого музиканта зі Швеції Денієла Ганссона, який є запрошеним дириґентом чоловічого хору «Гомін». 14 травня в програмі «Пісня північного моря» звучатиме добірка ключових творів скандинавської хорової музики, яка змальовує історію народів Швеції, Данії, Фінляндії, їхню силу й відвагу, що так відгукується сьогодні нам, українцям.

Польський органіст Міхал Шостак 20 і 21 травня матиме дві сольні імпрези «Віртуоз із Варшави», на яких продемонструє усі свої професійні вміння, представить неймовірне поєднання творів від Баха до Шопена та зачарує власними органними імпровізаціями.

Щось цікавеньке в Органному

У неповторну атмосферу «чорно-білого» Львова минулих років запрошує зануритися Львівський муніципальний хор «Гомін» на концерті «Ретро-пісні» 5 й 26 травня. Програма складається з хітів середини ХХ століття, особливе місце посідають шляґери Богдана Весоловського та Анатолія Кос-Антольського.

Октет тромбонів – рідкісний ансамбль, а його можливості надзвичайні! 10 травня в поціновувачів звуків духових інструментів є можливість побувати на концерті «Вісім тромбонів» за участі артистів Академічного симфонічного оркестру Луганської філармонії.

12 травня під час виступу Камерного хору Львівської національної опери в Органному під орудою Вадима Яценка звучатиме українська хорова музика епохи бароко та класицизму.

Концерт 24 травня «Романтична музика. Флейта й орган» – це чудовий варіант для незабутнього вечора. Флейтист Михайло Сосновський та органістка Світлана Позднишева готують особливу програму з творів французьких романтиків.

Почути найпотужніший із концертних органів України можна на сольних органних концертах, яких цього місяця 24. Також на відвідувачів чекає камерна фортепіанна й вокальна музика від солістів Органного залу.

Докладніше про всі події можна дізнатися на сайті Львівського Органного залу, а також на сторінках у соцмережах.

У разі оголошення повітряної тривоги концерт буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

За матеріалами пресрелізу