ball

25 і 26 лютого у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться прем’єра музично-пластичної вистави «Бал»

Це – спільна робота італійських митців: режисера Маттео Сп’яцці та балетмейстерки Каті Тубіні. Постановку здійснено за підтримки Італійського інституту культури в Україні (директор – Едоардо Крізафуллі).

«Головна тема вистави – Італія від початку ХХ століття до 1980-х років. Це той період, коли ще не існувало продуктів цифрової цивілізації – інтернет-зв’язку, гаджетів, мобільних пристроїв… Дію зосереджено у балетній залі. Музика італійських композиторів минулого й сучасності допомагає публіці мандрувати епохами та спостерігати якими були тоді взаємовідносини людей, як вони комунікували, – розповідає режисер-постановник Маттео Cп’яцці. – Я прагну донести глядачам ідею про те, що час трансформує багато речей у нашому житті, а почуття залишаються незмінними. У виставі не буде головних ролей у традиційному розумінні. Для мене процес створення спектаклю цілком імпровізаційний, він завжди подібний до поезії – натхненний і непередбачуваний».

Отже, прем’єра обіцяє незабутні, незвичні враження!

Учасники постановочного процесу: генеральний директор-художній керівник Національної оперети України, народний артист України Богдан Струтинський; режисер-постановник Маттео Сп’яцці (Італія); диригент-постановник Сергій Нестерук; балетмейстерка-постановниця Катя Тубіні (Італія); художник-постановник, народний артист України Олександр Білозуб; художниця костюмів Алія Меженіна.

Захід проводитиметься з дотриманням усіх санітарно-епідемічних правил і нормативів, передбачених Урядом та рішеннями відповідних державних комісій.

За інформацією пресрелізу