zakarpattya

Polyana Music Festival відбуватиметься у Карпатах просто неба з 9 до 11 вересня

Це – дві сцени з 16-годинною щоденною програмою. Багато стилів, чимало красивої музики.

Євгенія Стрижевська, ідеолог Polyana Music Festival: «Ми створюємо в Україні новий і, сподіваємося, значущий фестиваль. Мотиви і вигоди очевидні: чим кількісніші культурні події у державі, тим вищий інтерес до неї. Чим більше у нас красивого, тим вищий поріг позитивних емоцій. Культура наповнює економіку і формує добре сусідство».

Polyana Music Festival відкриває в Україні нову музичну локацію. Це перший у Закарпатті фестиваль подібного масштабу й формату.

Фестивальні майданчики розташуються у долині річки Пені, що занурюється у ліс та гори, поблизу села Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Хедлайнери фестивалю:

– уперше в Україні DEEP FOREST (FR). Відомі багатьом поколінням із фільмів, дисків і навіть касет. Стиль DEEP FOREST визначають як world music, або ж етно-електроніку. На нашій галявині можна буде доторкнутися до цієї історії, антураж бездоганний;

– CHICANE (a.k.a. Nicholas Bracegirdle), UK. Один із найпопулярніших електронщиків планети, який підкорив світові танцполи своїми Offshore, Saltwater, Don’t Give Up, зіграє їхню і багато іншої красивої музики в Карпатах, повним лайвом;

– лідери української сучасної сцени – ONUKA. Інтелігентний мікс новітніх світових тенденцій та українських традицій. Національний культурний експорт.

Ната Жижченко, ONUKA: «Кожен опен-ейр сповнений енергією місця. Її створює природа та люди, що збираються разом. Яким буде наш виступ? Органічним галявині, що занурена у величні гори посеред загадкових крон дерев під яскравим нічним небом. І все це у компанії прекрасних людей, що зберуться разом у цьому красивому місці. Трембіти – так, обовязково».

На Main Stage фестивалю свою присутність підтвердили Cepasa (UA), Sun Groove (UA), Morphom (UA), Go-A (UA), Shuma (BY), TonikaDJBand (UA) і вперше в Україні – Sexy Suicide (PL). На нічній сцені – відомі DJ України.
Polyana Music Festival корисний: арт-програма, майстер-класи, тренінги, ярмарок. На фудкортах можна будет вивчити карпатську гастрономію.

Село Поляна – курорт із давньою історією та унікальними санаторними ресурсами. Мінеральна вода цього регіону визнана однією з найкращих у Центральній Європі.

Розміститися можна буде на території курорту (в понад 200 готелях і садибах) або наметовому містечку.

За матеріалами прес-релізу